Boodschappendorp Heino bevindt zich op 4 km afstand en in slechts 10 autominuten bent u al in Zwolle. Deze sfeervolle oude Hanzestad heeft toeristen veel te bieden, zoals het vermaarde museum De Fundatie, tal van knusse restaurantjes en een gezellige weekmarkt op zaterdag.
Even verderop, in polder ’t Lierderbroek, bevindt zich een uniek weidevogelgebied. In de B&B, die ‘Weidevogels’ dan ook als thema heeft, ligt voor geïnteresseerden een informatiemap over dit onderwerp klaar.
Rondom het dorp bevinden zich diverse fiets- en wandelroutes, zoals de Boerenlandroute, Rondje Heino en de Knooppuntenroute. In de directe omgeving van Lierderholthuis liggen prachtige bosrijke landgoederen, zoals De Colckhof en Den Alerdinck, waar u heerlijk kunt wandelen. Voor kunstliefhebbers is Kasteel Het Nijenhuis in Wijhe een absolute aanrader.
Voor meer uitjes zie: www.sallandnatuurlijkgastvrij